Caddebostan Dream Day Spa Center

Caddebostan, Bağdat Cd. No:293, 34728
Kadıköy, İstanbul

Genel Bilgiler

Anadolu yakasının meşhur caddelerinden biri olan Caddebostan'da yer alan Dream Day Spa Center uzman masörleri ile güzel bir masaj deneyimi yaşatıyor.

Masaj Seçenekleri

Bali Masajı
Endonezya'ya özgü Bali adalarında yapılan bu masaj, vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirir. Vücudunuzdaki enerji noktaları üzerine yapılan baskı ve yumuşak vuruşlar, kan dolaşımını arttırır ve kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar.


Aromaterapi Masajı
Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.


Anti Stres Masajı
Günlük hayatta ki stres ve ağrılardan kurtulmanın en keyifli yolu anti stres masajıdır.Yavaş ve ritmik dokunuşlar ile tüm vücuda uygulanan bu masaj sayesinde, kan akışı düzene girerek dolaşım sistemi kuvvetlenir. Anti stres masajı, kas ve dokuları gevşeterek vücuttaki gerilimi azaltır.


Lenf Drenaj (Zayıflama Masajı)
Lenf Drenaj Masajının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi, aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir.


İsveç Masajı
İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.


Shiatsu Masajı
Parmaklar ve dirsekler ile uygulanan vücudun enerji kanallarını uyararak yeniden dengeleyen bir masajdır. Bedeni rahatlatır ve dengeler. Masaj sırasında bol, rahat kıyafetler giyilmesi tavsiye edilir.

Mekan Olanakları

Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Wifi
Rezervasyon
Kredi Kartı İle Ödeme

Yorum Ortalaması

5 Ort
Kalite
Hız
Fiyat
Servis
Konum

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

Yorumda Bulun!

Yorum yapmak için üye girişi yapın!